Про компанію

Наша мiciя полягає в тому, щоб стати не тільки провідним українським виробником в сегментах чаю і кави, а й задовольняти індивідуальні вподобання та вимоги українського споживача на щоденній основі. У чому криється запорука нашого успіху, запитаєте Ви? Цей успіх ґрунтується на найвищій якості продукції та безперервній турботі про наших споживачів.

Компанія ""Орімі Україна" почала свою діяльність на ринку з 1996 року з реалізації чаю ТМ "Принцеса Канді". На сьогоднішній день асортимент чаю компанії вже представлений такими торговими марками як: «Принцеса Нурі», «Принцеса Ява», «Принцеса Канді», «Принцеса Гіта» та преміальними торговими марками чаю «Greenfield» і «TESS». Для виготовлення продукції компанія використовує сировину виключно найвищої якості. Географія чайних поставок включає в себе Цейлон, Індію, Китай, Індонезію, Кенію і В'єтнам.

У 2014 році компанія запускає нові виробничі потужності з фасування чаю в Київській області, с. Требухів, а вже в 2016 році - лінію з обжарювання і виробництва натуральної кави, що дозволяє компанії впевнено просувати бренди «Жокей», «Jardin» та "Piazza del Caffe" на національний ринок. У виробництві кави компанія «ОРІМІ УКРАЇНА» використовує кавові зерна з Південної і Північної Америки, Африки, Азії і Океанії.

Торгові марки компанії представляють все різноманіття чаю і кави різних сортів. Кожна третя випита чашка чаю - це продукція компанії «ОРІМІ УКРАЇНА».